سفارش تبلیغ
صبا ویژن
صفحه نخست | لیست مطالب | آرشیو مطالب | پروفایل مدیر | ارتباط با ما

برگزاری کارگاه آموزشی روشهای القای مفاهیم قرآنی به نونهالان در اردکان

یک دوره کارگاه آموزشی با موضوع روشهای القای مفاهیم قرآنی به نونهالان با شرکت مربیان ممتاز موسسات قرآنی اردکان برگزار شد.

ازسوی کانون قرآن اداره تبلیغات اسلامی اردکان و با همکاری موسسات قرآنی نورالزهرا(س) و بینات اردکان ، یک دوره کارگاه آموزشی یک روزه با هدف ارتقاء سطح دانش و مهارت مربیان قرآنی وبا موضوع روشهای القای مفاهیم قرآنی به نونهالان برگزارشد.

دراین کارگاه آموزشی که در محل سالن آموزشهای تخصصی موسسه قرآنی نورالزهرا(س)اردکان برگزار شد،سرکار خانم چمنی از اساتید آموزش قرآن و معارف اسلامی از استان البرز ، به بیان راهکارههای آموزشی و شیوه های تدریس ویژه نونهالان پرداخت.

روشهای آموزش و بیان مفاهیم قرآنی مثل، توحید ، معاد جمسانی و روحانی ، صفات پروردگار و دیگر مفاهیم عالیه از جمله مواردی بود که دراین کارگاه آموزشی به بحث وتبادل نظر گذاشته شد.

گفتنی است 15 نفر از برترین مربیان قرآنی موسسات قرآنی اردکان جهت شرکت دراین دوره گزینش شده اند.

مسئول کانون قرآن اداره تبلیغات اسلامی اردکان با حضور در جمع شرکت کنندگان این کارگاه آموزشی ، ضمن مشارکت در بحثهای مطرح شده ، القای مفاهیم عالیه قرآنی به صورت ریشه ای و ماندگار را از اهداف اصلی آموزش های قرآنی موسسات قرآنی اعلام کرد و افزود : مربیان قرآنی بایستی آموزشهای خود را به گونه ای ارائه نماینده که شرکت کنندگان در کلاسهای فعلی در آینده صاحب اعتقاداتی قوی و استوار باشند.

قابل ذکر است ، این کارگاه آموزشی در روز پنجشنبه 30 شهریور ماه سال جاری در محل موسسه قرآنی نورالزهرا(س) اردکان برگزار شد.

راهپیمایی مردم اردکان در محکومیت فیلم موهن آمریکایی

ظهر جمعه بعد از نماز جمعه این هفته مردم شهر اردکان همراه با مردم دیگر شهرهای ایران اسلامی بعد از نماز جمعه، اعتراض خود را به انتشار فیلم موهن آمریکایی و صهیونیستی اعلام کردند.

در پی اهانت نفرت‌انگیز دشمنان اسلام به ساحت نورانی پیامبر اعظم (ص)، ملت بزرگ ایران اسلامی پشت صحنه این حرکت را سیاست‌های خصمانه صهیونیسم، آمریکا و دیگر سران استکبار جهانی خواندند و خواستار مجازات عاملان آن شدند.

مردم شهرستان اردکان در محکومیت تولید این فیلم موهن درباره پیامبر اسلام (ص) راهپیمایی کردند و از همه مسلمانان جهان خواستند تا مجازات عاملان تهیه، تولید و تکثیر این فیلم را در سرلوحه برنامه ‏های خود قرار دهند.

راهپیمایان نمازگزار اردکانی در اعتراض به فیلم موهن آمریکایی که علیه پیامبر مکرم اسلام (ص) ساخته شده است، در روز جمعه و بعد از اقامه فریضه عصر از محل مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تا میدان امام (ره) فریادهای اعتراض خود را بر سر غربی‏ها کشیدند.

آغاز دوره های آموزش ترتیل خوانی قرآن در اردکان

یک دوره آموزش ترتیل خوانی ویژه برادران در موسسه قرآنی بینات اردکان آغازشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، در راستای طرح های آموزشی قرآن کریم ، یک دوره آموزشی ترتیل خوانی قرآن ویژه برادران بالای 20 سال در محل موسسه قرآنی بینات اردکان آغازشد.

دراین دوره آموزشی، مبانی روخوانی و روانخوانی قرآن کریم به صورت عملی آموزش داده می شود و قرار است شرکت کنندگان با روش ترتیل خوانی قرآن آشنا شوند.

کلاسهای این دوره از یکشنبه 26شهریور 91 آغاز شده است.

گفتنی است، استاد معصومی ازاستاد پیشکسوت و برترشهرستان اردکان برنامه های آموزشی این طرح را اجرا خواهد نمود.

استقرار روحانی در روستای هفتادراردکان

در مراسمی حجت الاسلام تقوی زاده به عنوانی روحانی مستقر روستای هفتادر از توابع اردکان معارفه شد.

 درراستای طرح استقرار دائمی روحانیون و مبلغین دینی در روستاها، جمعه شب گذشته طی مراسمی با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردکان ، روحانی مستقر جدید روستای هفتادر از توابع اردکان معرفی شد.

دراین مراسم حجت الاسلام حاجی اسماعیلی رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردکان بااشاره به لزوم بهره مندی مردم در اقصی نقاط ایران اسلامی از حضور روحانی و مبلغ دینی، بر استفاده بهینه از فضای های ایجاد شده فرهنگی و تبلیغی دراین روستاها تاکیدکرد.

وی ادامه داد، با توجه به نبود خانه عالم در این روستا، مردم این منطقه از نعمت روحانی مستقر دائمی بهره مند نبودند و به حمد الله با بهره گیری از اعتبارات سفر مقام معظم رهبری و همیاری مردم و مسئولان محلی ، خانه عالم روستای هفتادر به بهره برداری رسیده و همزمان باآن روحانی مستقردائمی نیز در این روستا استقرار می یابد.

دراین مراسم که در محل مسجد جامع روستای هفتادر برگزار شد، حجت الاسلام تقوی زاده به عنوان روحانی مستقر این روستا معارفه شد.

قابل ذکر است، بهره برداری رسمی از خانه عالم روستای هفتادر و مراسم معارفه روحانی مستقراین روستا جمعه شب 24 شهریور ماه برگزار شد.

اعزام مبلغ به روستاهای هامانه و مزرعه آقا ازتوابع اردکان

مبلغین دینی در روز جمعه با حضور در روستاهای هامانه و مزرعه آقا فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی اجرا کردند.

مبلغین اعزامی از اداره تبلیغات اسلامی اردکان با حضور در روستاهای هامانه و مزرعه آقا و در فراخوانی از مردم و مسافرین حاضر دراین روستاها به اجرای برنامه های تبلیغی و فرهنگی پرداختند.

برگزاری جلسات پرسش و پاسخ مذهبی، برپایی جلسات انس با قرآن کریم ،مشاوره مذهبی و دینی و اقامه نماز جماعت از جمله برنامه های یک روز تبلیغی در این روستاها بود.

در روستای هامانه، گروههای اردویی بهزیستی اردکان نیز از حضور مبلغ دینی اعزامی بهره مند شدند.

قابل ذکراست، این طرح در روز جمعه 24 شهریور 91برگزار شد.

سخنرانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردکان در محکومیت فیلم موهن آمریکایی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردکان : اگر مرجع اصلی اطلاعات مردم، منابع اسلامی باشد، اینگونه حرکات موهن در افکار آنها تاثیری نخواهد داشت.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردکان در جمع نمازگران مسجد جامع هفتادر در سخنانی با اشاره به پخش فیلم موهن در اساعه به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) گفت: مردم نیاز به اطلاعات دارند و رسانه ها و منابر تامین کننده اطلاعات مردم خواهند بود، اگر مردم از منابع اصلی یعنی منابر و رسانه های اسلامی اطلاعات واقعی کسب نمایند، آن وقت منابع موهن و هدف دار نمی توانند هیچ تاثیری در اعتقادات و مبانی فکری آنها داشته باشند.

حجت الاسلام حاجی اسماعیلی در محکوم کردن حرکت صهیونیسیتی آمریکایی، پخش فیلمی در توهین به پیامبر اسلام(ص) ادامه داد: یکی از اهداف استکبار جهانی، کم رنگ کردن و حذف مقدساتی است که روز به روز در جهان و حتی در بین غیر مسلمانان در حال گسترش و ترویج است ولی به لطف خدای سبحان این دسیسه ها همگی برعکس عمل خواهد کرد و نور پرفروغ پیامبر خاتم بیش از پیش در حال گسترش است و محبوبیت این انسانی آسمانی در قلوب همه زمینیان رو به افزایش است.

قابل ذکر است، این سخنرانی جمعه شب 24 شهریور سال جاری در محل مسجد جامع هفتادر و در جمع نمازگزاران این مسجد برگزار شد.

برگزاری مسابقه رضوان درهیأت حسینی بازارنو اردکان

مسابقه فرهنگی رضوان با موضوع هفته کرامت در سطح شهرستان اردکان اجرا می شود.

در ایام هفته کرامت و در آستانه میلاد پرنور امام رضا (ع) از سوی اداره تبلیغات اسلامی اردکان و با همکاری هیأت حسینی بازارنو اردکان مسابقه ای با طرح 10 سئوال به صورت کتبی و غیر حضوری برگزار می شود .

توزیع 2000 برگ سئوال این مسابقه از اواسط هفته جاری آغاز می شود.

بنا به اعلام اداره تبلیغات اسلامی اردکان، تعداد 20 جایزه ازجمله کمک هزینه سفر مشهد مقدس برای برندگان نهایی این مسابقه در نظر گرفته شده است.

زمان قرعه کشی این مسابقه همزمان با میلاد امام رضا(ع) می باشد.

اعطای کتاب نگین سرخ به مداحان اردکانی

کتاب نگین سرخ ( منتخب اشعار دومین کنکره شعر عاشورایی) بین مداحان و تشکلهای دینی اردکان توزیع شد.

کانون مداحان اردکان با همکاری اداره تبلیغات اسلامی، در راستای تغذیه فکری مداحان و فعالین تشکلهای مذهبی، تعداد 40 جلد کتاب نگین سرخ را در بین مداحان و مسئولان هیئات مذهبی اردکان توزیع کرد.

این کتاب با محتوای منتخب اشعار دومین کنگره شعر عاشورایی با هدف آشنایی بیشتر مداحان با اشعار حماسی و اصیل شیعی توزیع شده است.

نشست اعضای ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر اردکان

اعضای ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر اردکان با هدف برنامه ریزی های لازم در آستانه سال تحصیلی جدید در نشستی تصمیماتی اتخاذ کردند.

نشست ماهیانه ستاد امر به معروف و نهی از منکر اردکان روز گذشته در محل دفتر امام جمعه اردکان برگزار شد.

در این جلسه راهکارهای لازم در موضوع حجاب و عفاف، جلوگیری از القاء فرهنگ نامناسب برخی دانشجویان بر فرهنگ مردم اردکان، عدم اختلاط دانش آموزان دختر و پسر در هنگام تعطیلی مدارس همجوار مورد بررسی قرار گرفت.

حجت الاسلام حاجی اسماعیلی رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردکان در سخنانی در این نشست با اشاره به راه اندازی طرح تذکر لسانی در شهرستان گفت: این طرح برای اولین بار در شهرستان اردکان به صورت نمونه اجرا می شود که مقدمات آن فراهم شد و از اوایل مهرماه اجرایی خواهد شد.

تظاهرات طلاب و روحانیون اردکانی در اعتراض به ساخت فیلم موهن آمریکایی

طلاب حوزه های علمیه و روحانیون شهرستان اردکان در اعتراض به هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) تظاهرات کردند.

در این مراسم که در محل خیابان منتهی به ورودی حوزه علمیه امام صادق(ع) اردکان برگزار شد، طلاب و روحانیون اردکانی، خشم و انزاجار خود نسبت به هتک حرمت به ساحت پیامبر گرامی اسلامی را به نمایش گذاشتند.

طلاب و روحانیون اردکانی با اهتزاز پرچم سیاه و تعطیلی کلاسهای حوزی برای دفاع از ساحت مقدس نبی اکرم (ص)، ساخت فیلم موهن آمریکایی – اسرائیلی را محکوم کردند.

در این مراسم، شرکت کنندگان ضمن اعلام انزاجار از ساخت فیلم موهن، تهیه و تولید آن را یک حرکت امپریالیستی و صهیونیستی برای مقابله با ارزشهای ناب اسلامی عنوان کرده اند.

طلاب و روحانیون با پوشیدن رخت عزا، تولید فیلم موهن را بخشی از پروژه اسلام هراسی بیان و خواهان مجازات عاملان و حامیان تولید فیلم موهن شدند.

رئیس وکارکنان اداره تبلیغات اسلامی اردکان نیز دراین تجمع شرکت کردند.

قابل ذکر است این تجمع صبح روز یکشنبه 26 شهریور سال جاری برگزار شد.


 

ثبت نام ترم پاییزه موسسات قرآنی اردکان

موسسات قرآنی اردکان با اعلام برنامه های آموزشی خود در رشته های قرآنی از متقاضیان درترمهای پاییزه دعوت به ثبت نام نموده اند.

موسسه قرآنی نور الزهرا(س) و بینات اردکان  تحت نظارت اداره تبلیغات اسلامی اردکان برای ترم پاییز ثبت نام می کند در اطلاعیه این موسسات برگزاری کلاسهای مختلف از جمله ترتیل وروانخوانی و تفسیر و حفظ قرآن  به چشم می خورد . برگزاری کلاسهای ویژه نونهالان از دیگر برنامه های در دست اقدام این موسسات میباشد. ثبت نام همه روزه صبح ها از ساعت 9 تا 12 در محل موسسات مذکور ادامه دارد.

قرار است کلاسهای قرآنی پاییزه این موسسات از اوایل مهرماه آغاز گردد.

 

فعالیتهای قرآنی موسسه قرآنی نور الزهرا(س)  اردکان در نیمه دوم سال 1391

موسسه قرآنی نور الزهرا(س)  اردکان کلاسهای روخوانی و روانخوانی و حفظ  و مفاهیم قرآن کریم  و دوره های تخصصی قرآنی را در رده های سنی مختلف برگزار می کند.

مسئول واحد آموزش موسسه قرآنی نور الزهرا(س)  اردکان  ضمن اعلام این خبر افزود : در حال حاضر کلاسهای فرهنگی و قرآنی مختلفی ویژه رده های سنی 3 تا 35 سال در این مرکز دایر می باشد.

موسسه قرآنی نور الزهرا(س)  وابسته به  کانون قرآن اداره تبلیغات اسلامی اردکان می باشد.

قابل ذکر است کلاسهای حفظ قرآن کریم به صورت دوره ای در این مرکز برگزار می شود و طرح مکاتبه ای آموزش قرآن کریم نیز در برنامه های آتی این مرکز قرار دارد.

راه اندازی شکوفه های قرآنی همزمان با آغاز سال تحصیلی یکی دیگر از برنامه های این موسسه می باشد.

ثبت نام طرح های قرآنی  به شرح زیر است :
دوره های آموزشی ترتیل خوانی و تجوید قرآن کریم ویژه برادران بالای 20 سال برای همه آن عزیزانی که در خواندن قرآن توان و مهارت کافی ندارند. ثبت نام : صبح روزهای فرد ساعت 8 تا 11 ثبت نام تلفنی :09135131465 شروع کلاس : 26 شهریور ماه یکشنبه شب بعد از نماز عشاء( کلاسها هفتگی و شبها برگزار می شود)
=============
دوره های غیر حضوری آشنایی با تفسیر قرآن کریم زیر نظر استاد دکتر شایق با همکاری موسسه قرآنی ثقلین یزد
=============
مسابقه سراسری نورالهدی آزمون تفسیر جزء 15 قرآن کریم ثبت نام : سایت WWW.TELAVAT.COM مهلت ثبت نام : 31شهریور 91 ثبت نام حضوری با ارائه (کپی کارت ملی +عکس +3500) در موسسات قرآنی اردکان و اداره تبلیغات اسلامی انجام می شود. زمان آزمون :19/8/91 مصلای اردکان
=============
دوره های تربیت معلم قرآن کریم برادران تربیت معلم سطح1 خواهران تربیت معلم سطح 1و سطح2 ثبت نام : 1مهر تا 15 آبان
=============
ثبت نام شکوفه های قرآنی ( طرح مکتب خانه قرآن ویژه سنین 3تا6 سال) ثبت نام از نونهالان سنین 3 تا 6 سال جهت آموزشهای قرآنی
=============
دوره های حفظ کل قرآن کریم (3 ساله - 5 سال) دوره های حفظ کل قرآن کریم در راستای طرح ملی حفظ و طرح اعطای مدرک لیسانس علوم قرآنی به حفاظ قرآن کریم ، در موسسات قرآنی شهرستان اردکان در رده های سنی مختلف آغاز شده است. ثبت در این دوره ها همچنان برای برادران و خواهران ادامه دارد کلاسهای خواهران : شنبه و چهارشنبه هر هرهفته عصرها (5تا7) کلاسهای برادران : چهارشنبه شبها بعد از نماز عشا مکان خیابان شهید باهنر موسسه قرآنی نور الزهرا(س) اردکان
=============
ثبت نام کلیه طرحهای فوق در موسسات قرآنی :
خیابان شهید قانعی موسسه قرآنی بینات اردکان
خیابان شهید باهنر کوچه روبروی تعلیم رانندگی موسسه قرآنی نورالزهرا(س) اردکان


آغاز دور جدید طرح حفظ5 ساله قرآن دراردکان

کلاسهای طرح 5 ساله حفظ قرآن کریم در موسسات قرآنی اردکان آغاز شد.

طرح 5 ساله حفظ کل قرآن کریم با استقبال بسیار خوبی از سوی جوانان و نوجوانان اردکانی روبرو شده است.

بنا به اعلام موسسه قرآنی نورالزهرا(س) اردکان ، کلاسهای طرح حفظ کل خواهران روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه عصردرمحل این موسسه برگزار می شود که درمجموع 3 کلاس 65 نفر مشغول به حفظ قرآن می باشند.

کلاسهای حفظ کل ویژه برادران نیز در این موسسه چهارشنبه شبها برگزار می شود.

کلاسهای حفظ کل قرآن در موسسه قرآنی بینات اردکان نیز ازابتدای مهر ماه آغاز خواهد شد.

طرح نورالرحمن 3 در اردکان

طرح آموزش تخصصی تفسیر قرآن کریم در محل مسجد علی اصغر(ع)بازار نو اردکان در حال برگزاری است.

در راستای اجرای طرح های قرآنی بویژه طرحهای تفسیری قرآن کریم یک دوره آموزش تخصصی تفسیر قرآن کریم درقالب طرح نورالرحمن ، ازسوی موسسه قرآنی نورالزهرا(س)اردکان وبا نظارت کانون قرآن اداره تبلیغات اسلامی اردکان ، در محل مسجد علی اصغر(ع) محله بازار نو اردکان در حال برگزاری است .

دراین دوره از کلاسها که شنبه و پنجشنبه ها برگزار می شود ، تعداد 35 نفرازبرادران فعال این مسجد شرکت می کنند.

حجت الاسلام شاکر ازاساتید برجسته حوزه علمیه اردکان ، استاد این طرح می باشد.

قابل ذکراست این طرح ازاواسط مرداد ماه آغاز و تااواخر آبان ادامه خواهد داشت.


آغاز ثبت نام شکوفه های قرآنی در اردکان

موسسه قرآنی نور الزهرا(س) و بینات اردکان  اقدام به ثبت نام از نونهالان جهت شرکت در طرح شکوفه های قرآنی نموده است . ثبت نام از نونهالان از 14 شهریور ماه آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

آموزش مفاهیم قرآنی و دینی ، واحد کار تربیت قرآنی ، نقاشی و تفریحات ازجمله برنامه هایی است که مهدشکوفه های قرآنی برای نونهالان تدارک دیده است.

ثبت نام همه روزه صبح از ساعت 9 تا 12 در مرکز موسسات واقع در خیابانهای شهید قانعی و شهید باهنر  انجام میشود.

طرح مکتب خانه قرآنی دراردکان اجرا می شود

موسسات قرآنی وابسته به اداره تبلیغات اسلامی اردکان ، طرح مکتب خانه قرآنی ویژه کودکان رااجرا می نمایند.

بنابه اعلام موسسات قرآنی شهرستان اردکان ، طرح مکتب خانه قرآن که برگرفته از روشهای سنتی آموزش قرآن ویژه کودکان می باشد ، ازابتدای مهر ماه امسال در موسسه قرآنی بینات و موسسه قرآنی نورالزهرا(س) اردکان اجرا خواهد شد.

دراین طرح با بهره گیری از فنون جدید آموزش و استفاده از روشهای سنتی ، قرائت و حفظ قرآن کریم به نونهالان آموزش داده می شود.

ثبت نام از نونهالان برای شرکت دراین طرح از 20 شهریورتا 5 مهر ماه در محل موسسات قرآنی اردکان ادامه دارد.


تجلیل از ممتازین طرحهای قرآنی خانه قرآنی روستای زرجوع اردکان

از ممتازین طرح های حفظ و قرائت قرآن خانه قرآنی دارالنور زرجوع تجلیل به عمل آمد.

به دنبال برگزاری طرح های آموزشی حفظ و قرائت قرآن کریم ازسوی خانه قرآنی دارالنور روستای زرجوع از توابع شهرستان اردکان ،ازسوی کانون قرآن اداره تبلیغات اسلامی اردکان ، ممتازین این طرح ها مورد تشویق قرار گرفته و هدایایی به آنها اعطا شد.

برگزاری 2 کلاس حفظ قرآن کریم ، 3 کلاس قرائت قرآن کریم و 1 کلاس نونهالان از جمله برنامه های آموزشی این خانه قرآن در شش ماهه اول سال جاری بوده است.


اعطای بسته ی فرهنگی و قرآنی به خانه های قرآنی روستاهای اردکان
6 باب از خانه های قرآنی روستاهای تابعه اردکان به قرآن و کتب قرآنی و اقلام آموزشی تجهیز شدند.
مسئول کانون قرآن اداره تبلیغات اسلامی اردکان ، ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای طرح تجهیز و تقویت خانه های قرآنی روستایی ، اقلام فرهنگی و آموزشی با موضوع قرآن کریم ، تهیه و به خانه های قرآنی روستاهای خرانق ، ترک آباد ، زرجوع ، مزرعه نو و خلیل آباد و سر سفلی اردکان تحویل داده شد.
قابل ذکر است، خانه های قرآنی روستایی مرکز فعالیتهای فرهنگی و قرآنی در روستاها بوده که در امر آموزش و ترویج قرآن کریم تحت نظارت اداره تبلیغات اسلامی و مساعدت و همراهی دهیاریها به فعالیت مشغول می باشند.

آیین سوگواری شهادت امام جعفرصادق(ع)دراردکان برگزار می‌شود

درآستانه فرارسیدن 25شوال سالروز شهادت ششمین پیشوای شیعیان جهان،حضرت امام جعفر صادق(ع)،مراسم عمومی عزاداری وسوگواری آن حضرت در  اردکان برگزار می‌شود.

مردم ولایتمدار و متدین  اردکان  همه ساله در سالروز شهادت چهره فروزان اسلام ناب محمدی(ص)حضرت امام جعفرصادق(ع)،اقدام به برپایی محافل عزاداری و سوگواری باسخنرانی روحانیون می‌نمایند.

بنا به دعوت اداره تبلیغات اسلامی اردکان هیئات‌مذهبی با تشکیل دستجات سینه‌زنی،زنجیرزنی و نوحه‌خوانی ذاکران اهل بیت(ع)،ارادت خالصانه خودشان را به ساحت مقدس ائمه اطهار(ع)به منصه ظهور رسانده و مجلس عزاداری عمومی هم در  حوزه علمیه اردکان باحضور محبین اهل بیت(ع)برگزار می‌گردد.


 

80 نفر از برندگان مسابقات قرآنی بینات ، در مراسمی در محل کانون مدرس اردکان جوایز خود را دریافت نمودند.

ادامه خبر و گزارش تصویری ...

اعضای خانواده پرسنل بانک مهر(بسیجیان سابق) با حضور در محل موسسه قرآنی نورالزهرا(س) اردکان ، در مسابقات رشته های مختلف قرآنی شرکت نمودند.

مسابقات قرآنی قرائت ، مفاهیم و حفظ قرآن کریم ویژه خانواده پرسنل بانک مهر شهرستان اردکان ، با حضور اعضای خانواده این موسسه مالی در محل موسسه قرآنی نورالزهرا(س) شهرستان اردکان برگزار شد.

در این سری از مسابقات 17 نفر از اعضای خانواده پرسنل موسسه مالی اعتباری مهر اردکان در موسسه قرآنی حضور یافته و درشته های مختلف قرآنی به رقابت با یکدیگر پرداخته و برندگان قرار است در مسابقات استانی شرکت نمایند.

این برنامه با همکاری کانون قرآن اداره تبلیغات اسلامی اردکان ، چهارشنبه شب 8شهریور ماه سال جاری برگزار شد.

 به روایت لینک:
دفتر امام جمعه اردکان : [ بازدید ]
تقویم مذهبی سال 1389 : تقویم مذهبی سال 1389 [ بازدید ]
تقویم مذهبی سال 1388 : تقویم مذهبی سال 1388 [ بازدید ]
اردکان نیوز : خبرنامه اردکان [ بازدید ]
اوقات شرعی به افق اردکان : [ بازدید ]
استفتائات جدید آیت مکارم شیرازی : استفتائات جدید [ بازدید ]
ارسال استفتاء دفتر آیت الله نوری همدانی : استفتائات [ بازدید ]
ارسال استفتاء به دفتر مقام معظم رهبری : استفتائات جدید مقام عظمای ولایت [ بازدید ]
رساله اجوبه الاستفتائات مقام معظم رهبری : ویژه مقلدین آیت الله العظمی خامنه ای [ بازدید ]
اخبار روز دنیا : [ بازدید ]
*توجه : درج لینک های گوناگون به منزله تایید محتوای آنها نمی باشد!
تمامی حقوق مادی و معنوی این مجموعه برای صاحب اثر محفوظ می باشد!
کپی برداری از مطالب ، تنها با ذکر نام و لینک منبع مجاز می باشد.